top of page

Jana online PF - spätná väzba 4/2020

V tomto období epidémie, izolácie a v nej koncentrácie všetkého, čo človeka aj bežne trápilo, veľmi oceňujem Jankinu ústretovú online pomoc v sebarozvoji, sprevádzaní pri nejakom probléme, strese, záťaži či podpore v rodičovstve. Som vďačná za jej trpezlivosť, nestrannosť, profesnú zdatnosť a zároveň otvorené srdce a myseľ. S najlepším zámerom odporúčam.  

Mariana 40 r.

Kiež mnohí porozumejú, zažijú a skúsia, do akého uzdravenia sprevádzaš.

Veď toľko tých vrstiev, ktorými si ma včera previedla, v terapiách u psychologičky by trvali zaiste aj zopár rokov, pri intenzívnej spolupráci.

Psychofonetika je naozaj skvelá metóda, láskavá a súcitne pomáha v uzdravovaní.

Jarka 58 r.

Janku mi odporucila dobrá kamarátka v čase keď som riešila problém s úkosťami  a dýchaním. Pocity pred stretnutím  boli rôzne no pri milom privítaní mi ,,spadol kameň zo srdca,,. Sedenie nebolo ľahké nakoľko som niesla z minulosti veľa, avšak Janka ma dokázala empaticky a s veľkým porozumením previesť  mojimi starými traumami. S čím sa dalo s tým pomohla a ja som jej nesmierne vďačná za to, že mi vkročila do života. Láskavosť, pohladenie, empatia - takto by som opísala Janku slovami. :)

Ester 29 r.

Janka má ten prirodzený dar, vypočuť človeka bez hodnotenia a nájsť hlavné miesta s ktorými je potrebné pracovať, aby človek žil vo svojom strede.

Úžasné na komunikácií s Jankou je, že používa také nástroje ktoré odhalia skutočnú príčinu a tak človek nestráca ani čas ani energiu. Na konci rozhovoru sa človek cíti nabitý energiou a vie aké ďalšie kroky má uskutočniť k tomu, aby život zmenil podľa svojich možností.

Ak teda chcete pracovať na vzťahoch, závislostiach, rodinnej pohode, výbuchoch hnevu, nerozhodnosti, čiže celkovej pohode, Janka so svojimi dlhoročnými skúsenosťami si nájde čas a empatiu pohnúť život tým správny, smerom.

Moja odozva na naše stretnutie:

Dostalo sa mi pocitu dôvery a pochopenia, podpory a priestoru. Cítila som sa bezpečne a slobodne. Po procese cítim hlboké uvoľnenie a každý deň si celý proces opakujem. Prestala som cítiť permanentný tlak, cítim svoju dôležitosť vo svojom živote a sebaistotu v Tom byť autentickou osobou.

Z celej duše ďakujem za tento stav. Pekný deň prajem a ďakujem že si v mojom živote. 😘

Silvia 46 r.

Marika 32 r.

      Vaše osobné údaje (meno a emailová adresa) budú spracované podľa zásad na ochranu osobných údajov podľa platnej legislatívy SR. Stlačením tlačidla dávate            súhlas s týmto spracovaním pre zaslanie pravidelných emailových noviniek. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť.

bottom of page