top of page
Vyhledat

Buď sama sebou, drahá žena!


My ženy sme ako rieka:)

Raz som pokojná, inokedy búrlivá, a takto by to bolo fajn, ak by som si v tom rozumela. No chápať samu seba, to nie je úplne jednoduché. Väčšinou sa nechápeme, ignorujeme, odsudzujeme, lebo nás nikto nenaučil seba-empatii.


Je možné, že ak sebe porozumieme, ak porozumieme vlastným emóciám, prežívaniu, nášmu telu, psychike, individuálnemu ja, tak budeme môcť byť samé sebou?

Ja tvrdím, že áno a mám na to veľa dôkazov, či už v mojom súkromnoum živote alebo v práci s klientkami. Tvrdím, že ak si žena porozumie, môže si vybrať, akou bude v danej situácii.

Lebo je na mieste, že niekedy chcem byť láskavá, napríklad keď ma moje dieťa alebo manžel potrebujú takú a niekedy chcem byť nahnevaná, keď mi niekto prekračuje moje hranice.


Ako si viem teda porozumieť?

Myslím, že jedna z ciest je stať sa svojou vlastnou kamoškou. Veď máme v živote blízkych ľudí, ktorých vieme pochopiť, čokoľvek prežívajú. Tak prečo by sme to nemohli dať aj sebe ...

Teším sa, že stále viac žien ide do toho, a stávajú sa svojou naj kamoškou, lebo toto je to, čo naše deti potom napodobňujú. Ak bude dosť ľudí sebe rozumieť, potom bude všetkým nám na zemi lepšie.


V januári je tu príležitosť pre vás, ak sa chcete posunúť k seba-pochopeniu a seba-empatii, pozývam vás na online sériu 6 workshopov, kde presne na tomto budeme pracovať:)

Teším sa na vás!
116 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


      Vaše osobné údaje (meno a emailová adresa) budú spracované podľa zásad na ochranu osobných údajov podľa platnej legislatívy SR. Stlačením tlačidla dávate            súhlas s týmto spracovaním pre zaslanie pravidelných emailových noviniek. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť.

bottom of page