top of page
Vyhledat

Žena ako svoja vlastná priorita?

My ženy sme zvyknuté robiť veci, ktoré treba urobiť, hoci ich aj nenávidíme.

Možno je to pozostatok materinského pudu - veľakrát musíme pri deťoch robiť aj to, čo nechceme, lebo dieťa je na nás odkázané a bez nás a našej starostlivosti by neprežilo.


Následne, keď už ani nejde o dieťa, akoby sme podvedome degradovali svoju energiu a čas - však ja to spravím, treba to spraviť, čo na tom, že mám veci, ktoré milujem robiť a ktoré by mi robili radosť. Tie nie sú až tak dôležité, ako tie, čo treba spraviť.

Vlastne tým hovoríme samé sebe - ja nie som až tak dôležitá.

Toto sa však volá sebazanedbávanie a výsledkom toho je, že sme zanedbané sebou.

Vzťah k sebe sme zanedbali, svoje túžby sme zanedbali a keď to trvá dosť dlho, tak sa to môže prejaviť aj na našom zdraví. Často nás potom prebudí až choroba či fyzická alebo psychická.

Nemusíme až tak dlho čakať a riešiť to, až keď nie je iná možnosť.


Pozývam vás na workshopy pre ženy Buď sama sebou online alebo offline v Košiciach už v marci!Jedna z tém, ktorej sa budeme venovať je vzťah so sebou a v ňom aj to, ako sa stať pre seba prioritou.

Je možné sa to naučiť!

395 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


      Vaše osobné údaje (meno a emailová adresa) budú spracované podľa zásad na ochranu osobných údajov podľa platnej legislatívy SR. Stlačením tlačidla dávate            súhlas s týmto spracovaním pre zaslanie pravidelných emailových noviniek. Svoj súhlas môžete kedykoľvek zrušiť.

bottom of page